BLOG: ČTYŘI ROKY ZA NÁMI!

15.04.2015 Dnešní den je pro mě, pro nás, výjimečný. Slavíme dnes totiž s mojí drahou polovičkou krásné čtyřleté výročí..

NAPOSLEDY VE DVOU

Pro někoho je to den jako každý jiný. Někdo ani výročí neslaví. A já ho doteď také nijak neprožívala. Vždy jsme si ráno popřáli krásné výročí, dali si pusu, odpoledne si zašli na oběd nebo večer na večeři a většinou jsem dostala od přítele kytku. Dnes je to pro mě ale jiné. Jiné v tom, že tento rok mi v bříšku roste náš malý a já vím, že příští rok touto dobou už nebudeme dva, ale TŘI. Uvědomuji si díky tomu, co vše bude příští rok oproti tomuto jiné. Určitě nebudu spát do 11hod, v klidu si nevstanu, nedám si kávu a nezasednu k počítači..Určitě (nebo aspoň doufám) s sebou nebudu tahat navíc přibližně 14 kilo a nebudu si připadat jako hromotluk. Bude to tak rozdílné, že to snad více ani nejde..  

JAKÉ BY TO MOHLO BÝT

Určitě se totiž nebudeme nacházet v pronajatém 2+1, ale už ve vlastním rodinném domečku se zahradou. Čtyřnohý chlupáč Max nebudu svět zkoumat z balkóna, ale bude se prohánět po zahradě.. kočičí slečna Mia na sobě nebude mít navlečené kšíry, ale bude venku ve „voliéře", kterou jí chceme na zahradě vytvořit, aby měla i venku své pohodlí.. Přítel bude touto dobou pravděpodobně v práci a já? Já se budu ochomýtat kolem 11měsíčního chlapáka.

 

Prozatím pro mě dost nepředstavitelné.. Ale ne nereálné! Věřím, že to tak bude.

 

A tak si ten dnešní den hodlám s mou drahou polovičkou užít, jak nejvíce to půjde. Je to poslední 15. duben, kdy se po podlaze neozývá dupot dětských nohou.. Poslední 15. duben, kdy je pro každého z nás středobodem vesmíru ten druhý..

 

Už zanedlouho bude vše jinak!

 

A jak to máte Vy s Vašimi drahými? Slavíte výročí nebo nikoliv? A jak rozdílné je slavení bez dětí a s dětmi?

 

Krásnou slunečnou středu všem!

 

Petra

Těhotenství ženy očima mužů
Těhotenství ženy očima mužů

Muži mají mnoho výhod a v řadě žen konkurují ženám, nebo je mohou předhonit. Těhotenství je však výsada, která je výhradně určena ženám. Ale mužů se týká, dokonce více, než by se mohlo na první pohled zdát.

BLOG: STÁLO TO ZA TO!
BLOG: STÁLO TO ZA TO!

Je to za mnou, za námi. Tadeášek je na světě a já jsem díky němu ta nejšťastnější osoba na celém světě..

BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!
BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!

Bez zbytečného rozepisování křičím do světa tu šťastnou novinu!

BLOG: PROZŘENÍ
BLOG: PROZŘENÍ

Dnes dopoledne jsem, opět po týdnu, absolvovala monitor a prenatální poradnu v mnou vybrané porodnici. A i když je u nás, zaplaťpánbůh, vše v pořádku, odcházela jsem z porodnice, jak po ráně palicí..

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Dárkový poukaz do Wellnes hotelu Kolštejn***

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.