BLOG: DOLADĚNO!

05.04.2015 V pátečním článku jsem psala, že máme konečně přestěhovanou a připravenou ložnici.. Chybělo jen doladit pár věcí.. A to se povedlo za víkend!

LEHKÉ NA ZEĎ

První věcí, která mě trápila, byla díra, která zbyla ve zdi po uchycení knihovny. Stále jsem dumala, co by tak díru mohlo zakrýt. Obraz nebo rámečky s fotkami nepřipadaly v úvahu, jelikož pár centimetrů pod tímto místem je v celé své kráse zaparkovaný přebalovací pult. A já nechci riskovat, že budu malého přebalovat, oblékat a při tom mu spadne něco na hlavu. Chtělo to tedy něco lehkého a zároveň něco co bude spojeno s malým. Nakonec mě TO napadlo! A tak na zdi, podél které je umístěný pult, postýlka a skříň, visí Tadeášovo jméno spolu s obrázkem opičky. Nic drahého, náročného.. Obyčejná věc a já jsem z ní přesto nadšená. Jediné, co mě zatím mrzí je, že mi při lepení posledních dvou písmenek a malé Judy došlo lepidlo. Proto jsou tyto tři věci prozatímně přidělány lepící páskou.. To se ale napraví hned jak pojedu do obchodu..

POVĚSIT, VYBALIT

Další věcí, která chyběla, bylo doplnění fotografií z ultrazvuků do obrazového rámu. Což byl máček. Natáhnout vlasec, vzít foto, přišpendlit kolíčkem. Nejhorší na tom všem bylo najít zbylé fotky. Vždy někam něco pečlivě založím, abych to, až bude třeba, bez problémů našla. Zbytečně. Stejně vždy prohrabu celý byt..

 

No a nakonec mě čekalo přemístění oblečení z krabic do mobilní skříně. A to bylo také raz dva. I když.. Bude to chtít ještě přeskládat a najít si v tom nějaký systém. Došlo mi totiž (ano, až teď), že jsme to s oblečením asi opravdu přehnali a tak v umístění ve skříni není zatím žádný řád. Bodýčka všech velikostí jsou pod tričkama s krátkým rukávem, trička s dlouhým rukávem jsou pod svetry a mikinami.. Vše je poskládáno na sobě, aby se to tam vešlo, ale já si popravdě nedokážu představit, jak budu hledat určité oblečení určité velikosti. Takže... tohle musím ještě doladit! A myslím, že to budu ladit společně s mojí maminkou, která je v uspořádávání věcí expert!

 

Každopádně.. Vše je konečně hotovo. Jediné co mi tedy do porodu zbývá je sbalit tašku do porodnice. Ale.. to si nechám zase na jindy. Myslím, že na to je času ještě dost.. I když.. No..

Teď prostě ne - teď si míním užít Velikonoční svátky!!!

 

Kdy jste Vy byly kompletně připraveny? A kdy jste balily tašku do porodnice?

 

Krásné Velikonoční pondělí všem, užijte si ho, jak nejlépe dovedete!

 

Petra

Těhotenství ženy očima mužů
Těhotenství ženy očima mužů

Muži mají mnoho výhod a v řadě žen konkurují ženám, nebo je mohou předhonit. Těhotenství je však výsada, která je výhradně určena ženám. Ale mužů se týká, dokonce více, než by se mohlo na první pohled zdát.

BLOG: STÁLO TO ZA TO!
BLOG: STÁLO TO ZA TO!

Je to za mnou, za námi. Tadeášek je na světě a já jsem díky němu ta nejšťastnější osoba na celém světě..

BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!
BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!

Bez zbytečného rozepisování křičím do světa tu šťastnou novinu!

BLOG: PROZŘENÍ
BLOG: PROZŘENÍ

Dnes dopoledne jsem, opět po týdnu, absolvovala monitor a prenatální poradnu v mnou vybrané porodnici. A i když je u nás, zaplaťpánbůh, vše v pořádku, odcházela jsem z porodnice, jak po ráně palicí..

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Dárkový poukaz do Wellnes hotelu Kolštejn***

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.