BLOG: POSLEDNÍ NÁKUPY

23.04.2015 Co jsem řekla – dodržím! A tak mě dnes večer čeká balení tašky do porodnice.. Pár věcí mi ale ze seznamu, který má na stránkách vystavený porodnice, v které chci rodit, chybělo a tak jsem se včera musela vydat na, pravděpodobně, poslední nákupy..

MAMINKA JAKO RÁDCE

Z pondělí na úterý u nás byla moje milovaná maminka. Přítel totiž odjel s kamarádem na ryby a tak bylo třeba, abych měla jiný dozor, kdyby se cokoliv neočekávaného přihodilo. To se naštěstí nestalo a tak jsme si ty dva dny mohly s mojí maminou báječně užít. Nejen, že jsme si po dlouhé době samy a v klidu poklábosily, probraly vše od A až po Z, ale mohla jsem jí i využít jako rádce při dokupování posledních věcí do porodnice.

 

A co mi chybělo? Klasické pantofle na normální nošení, gumové pantofle do sprchy, župan, noční košile, jednorázové síťované kalhotky a kojící podprsenka. A vše jsem, až na poslední věc, sehnala! U županu mi mamča chytře poradila, abych si nekupovala žádného huňáče, jelikož na odděleních je teplo a tak jsem si pořídila jen lehoučký, saténový.. Vyloženě kojící košile nikde neměly, ale myslím, že stejně dobře poslouží i ty, které jsme sehnaly. Jsou pohodlné, dostatečně volné a rozepínání mají přesně do míst, kam je potřeba. Kojící podprsenku jsem ani v mé momentální velikosti (natož ve velikosti o číslo větší) opět nesehnala a tak sbalím tašku zatím bez ní a dodatečně tuhle jednu nezbytnou věc, doufám, seženu.  

K NEZBYTNÉMU NEPOTŘEBNÉ

A nebyla bych to já, kdybych si nekoupila i něco navíc. A tak, když jsem spatřila ty pohodlné tepláky a mikinu.. Věděla jsem, že musí být obojí moje. Proč totiž kupovat jen to, co je nutné? Člověk by se měl udělat radost i něčím, co zrovna nepotřebuje..

 

A já věřím, že byť jsem zrovna žádný kus oblečení opravdu nepotřebovala.. že ho i tak nadmíru využiji. Už v krámě jsem se totiž viděla, jak v tomto pohodlném, ale přesto hezkém oblečení, jdu na procházku s kočárkem. Vždyť přece! To že budu maminka, neznamená, že mi to nemůže slušet, no ne?

 

A jak to máte Vy? Také se Vám stává, že při nákupu toho, co je třeba, šáhnete i po něčem navíc?

 

Krásný středeční den všem!

 

Petra  

Těhotenství ženy očima mužů
Těhotenství ženy očima mužů

Muži mají mnoho výhod a v řadě žen konkurují ženám, nebo je mohou předhonit. Těhotenství je však výsada, která je výhradně určena ženám. Ale mužů se týká, dokonce více, než by se mohlo na první pohled zdát.

BLOG: STÁLO TO ZA TO!
BLOG: STÁLO TO ZA TO!

Je to za mnou, za námi. Tadeášek je na světě a já jsem díky němu ta nejšťastnější osoba na celém světě..

BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!
BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!

Bez zbytečného rozepisování křičím do světa tu šťastnou novinu!

BLOG: PROZŘENÍ
BLOG: PROZŘENÍ

Dnes dopoledne jsem, opět po týdnu, absolvovala monitor a prenatální poradnu v mnou vybrané porodnici. A i když je u nás, zaplaťpánbůh, vše v pořádku, odcházela jsem z porodnice, jak po ráně palicí..

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Dárkový poukaz do Wellnes hotelu Kolštejn***

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.