BLOG: PŘIPRAVENO PRO PĚT

03.04.2015 Konečně máme jednu z nejdůležitějších věcí za sebou – a to přestěhování ložnice..

O KUS VÍCE „PROBLÉMŮ“

Jelikož momentálně bydlíme v podnájmu, kde máme malou chodbu, WC, koupelnu, kuchyň, obývák a ložnici, bylo nutné poslední místnost trošku poupravit, přestěhovat. Počet obyvatel bude totiž zanedlouho +1, tedy tři.. nebo spíše pět. Pro nás jsou totiž naši čtyřnozí chlupáči také právoplatní uživatelé bytu a členové „smečky". A tak nám nezbylo nic jiného, než vymyslet, jak to udělat, abychom se konkrétně do ložnice všichni vešli a hlavně, abychom se tam stále cítili dobře a místnost nevypadala přepláceně.

 

Původně byla v ložnici pouze postel, šatní skříň, komoda, knihovna, zavěšená TV, psí a kočičí pelíšek a malý PC stolek.. Postupem času se přidala postýlka a přebalovací pult.. S první vypranou a vyžehlenou várkou oblečení pro malého musely komodu opustit mé věci a nastěhovat se do ní věci Tadeášovi. Stále jsme se vešli a cítili se dobře. Nicméně.. Oblečení, které bylo v komodě nebylo všechno, které pro T. máme a tak bylo nutné koupit ještě obyčejnou mobilní šatní skříň. A s ní už přišly problémy..  

VYSTĚHOVAT, PŘEMÍSTIT

Do místnosti se sice ještě vešla, ale ložnice s jejím umístěním přestala vypadat útulně a vzdušně. Nikde nebyl ani kousek volné zdi a já se tam tak přestala cítila dobře. A tak přišlo na řadu to, co jsme stejně očekávali. Nějaký kus nábytku musí pryč.. a nějaký se musí přemístit na jiné místo.

Úplného padáka dostala knihovna.. Jsem velký milovník knih, takže pro mě je zrovna tenhle kus důležitý, ale nedalo se svítit. Knížky jsem si vyrovnala do skříně a knihovna šupajdila prozatím do sklepa. A své místo v jiné místnosti, konkrétně v obýváku, si našel malý PC stolek.. Poté přišla na řadu škatulata batulata..

Komoda se trochu pošoupla, přebalovací pult se přemístil na místo, kde stála knihovna, postýlka se posunula co nejvíce ke zdi a vedle ní se umístila šatní skříň pro T.. A hurá! Samozřejmě, není to úplně tak, jak by si to člověk představoval, ale k naší spokojenosti to stačí..

 

Teď už zbývá jen převěsit obraz, dodat do rámu zbylé fotky z ultrazvuku, vymyslet, co umístíme nad přebalovací pult, abychom zakryly díru, které držela knihovnu zpevněnou a hlavně - přemístit Tadeášovo zbylé oblečení z krabic do skříně... A zrovna to si beru dnes na starost já.. krásné odpoledne.

 

Takže.. prosím, prosím.. Ať už jsme co nejdříve v tom našem velkém, prostorném baráčku, kde si každý najde to své místo!!!

 

Čekalo i Vás s příchodem miminka takovéto přestěhovávání, vylučování nábytku, apod.? Anebo jste Ty šťastné, které měly dost prostoru už od začátku?

 

Krásný víkend všem!

 

Petra

Těhotenství ženy očima mužů
Těhotenství ženy očima mužů

Muži mají mnoho výhod a v řadě žen konkurují ženám, nebo je mohou předhonit. Těhotenství je však výsada, která je výhradně určena ženám. Ale mužů se týká, dokonce více, než by se mohlo na první pohled zdát.

BLOG: STÁLO TO ZA TO!
BLOG: STÁLO TO ZA TO!

Je to za mnou, za námi. Tadeášek je na světě a já jsem díky němu ta nejšťastnější osoba na celém světě..

BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!
BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!

Bez zbytečného rozepisování křičím do světa tu šťastnou novinu!

BLOG: PROZŘENÍ
BLOG: PROZŘENÍ

Dnes dopoledne jsem, opět po týdnu, absolvovala monitor a prenatální poradnu v mnou vybrané porodnici. A i když je u nás, zaplaťpánbůh, vše v pořádku, odcházela jsem z porodnice, jak po ráně palicí..

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Dárkový poukaz do Wellnes hotelu Kolštejn***

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.