BLOG: STRAŠIDELNÁ PŮLKA VÍKENDU

31.03.2015 Tak jsem si tento víkend vybrala zase kus „smůly“. Bylo to totiž přesně, jak jsem psala – pohodové těhotenství netrvalo věčně..

POHODOVÁ ČÁST VÍKENDU

Z pátku na sobotu bylo vše při starém.. vše normální, bez potíží, čehokoliv. V pátek odpoledne jsme sbalili s mým milým naše zvířecí mazlíčky a vydali se k mým rodičům pohlídat jim přes noc toho jejich čtyřnohého blázna - psa Bena. Naši se totiž po neskutečně dlouhé době rozhodli, že si společně vyhodí z kopýtka. A vše bylo v klidu. Dopřáli jsme si s psy dlouhou večerní procházku a poměrně brzo jsme všichni upadli do říše snů.

 

V sobotu jsem měla „měřící den", tudíž jsem vstávala okolo 7hodiny ranní, vzbudila mojí mamku, s kterou jsme se společně nasnídaly, vyvenčily hafany a daly si naše klasické kolečko po obchodech. Po obědě jsme se s našima rozloučili a jeli jsme zpět domů, jelikož měla má polovička fotbalový zápas. A jelikož jsem se opravdu cítila dobře, rozhodla jsem se, že se společně s kamarádkou půjdu na ty naše muže podívat. S Ájou jsme vydržely do konce zápasu a vlastně ještě hezkou chvíli po něm. Drbali jsme společně s našimi muži, ale jelikož mi začala po cca hodince být zima, rozhodla jsem se, že je čas jet domů. Naši drazí se chtěli společně s týmem podívat na fotbal, pokecat, dát si nějaké to pivko na osvěženou a tak jsme s Ájou odjely sami. Ani jedna jsme s tím neměla problém.. Já se cítila stále fajn, takže jsem měla vidinu, jak se doma naložím do vany, přečtu si knížku, atp. Bohužel na nic z plánů nedošlo. 

OBRAT O 360 STUPŇŮ

Po příjezdu domů bylo ještě nějaké dvě hodinky vše v pořádku. Ale co jsme zažila potom bych nepřála ani tomu největšímu nepříteli. Začala mě totiž pobolívat břicho, motat se mi hlava, plést nohy.. Zničehonic. Chodila jsem pomalu po bytě z místnosti do místnosti, naříkala a prosila někoho tam nahoře, ať to přestane. Sem tam jsem taky zašla na balkón, nadýchat se čerstvého vzduchu nebo do koupelny opláchnout si obličej studenou vodou - nic nepomáhalo. Vše bylo naopak horší a horší. Nakonec jsem nevydržela a vytočila číslo mé polovičky.. Naštěstí byl za chvíli doma. Zoufale na mě koukal, promlouval do břicha Tádovi, snažil se mě uklidňovat.. Nakonec pomohlo až když jsem si lehla, zhluboka dýchala a můj milý mě hladil po břiše a po vlasech..

V neděli ráno už mi nebylo tak nesnesitelně, přesto jsem i tak cítila, že to není to pravé ořechové a tak jsem celý den zůstala v posteli a čerpala energii. Nejen, že mi nebylo dobře, ale cítila jsem se hrozně unaveně, vyčerpaně.. Má polovička byla se mnou doma a co mi na očích viděla, to mi splnila.. Večer už jsem naštěstí ležela v posteli s tím pocitem, že bude vše dobré.

 

A zatím to vypadá, že ano. Dnes už se cítím zase dobře, pohodově.. Jen jsem stále trochu unavená. To se ale spraví. Tadeášek o sobě dává jemně vědět, takže vím, že i u něj je vše v pořádku. Zaplaťpánbůh. Tak snad už jsem si svůj kalich hořkosti vypila do dna.

 

Měly jste také někdy takovýto naprosto příšerný stav? A přešlo Vás to také samo od sebe a už se to neopakovalo?

 

Pondělí bez útrap přeji všem!

 

Petra

Těhotenství ženy očima mužů
Těhotenství ženy očima mužů

Muži mají mnoho výhod a v řadě žen konkurují ženám, nebo je mohou předhonit. Těhotenství je však výsada, která je výhradně určena ženám. Ale mužů se týká, dokonce více, než by se mohlo na první pohled zdát.

BLOG: STÁLO TO ZA TO!
BLOG: STÁLO TO ZA TO!

Je to za mnou, za námi. Tadeášek je na světě a já jsem díky němu ta nejšťastnější osoba na celém světě..

BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!
BLOG: JSEM NA SVĚTĚ!!

Bez zbytečného rozepisování křičím do světa tu šťastnou novinu!

BLOG: PROZŘENÍ
BLOG: PROZŘENÍ

Dnes dopoledne jsem, opět po týdnu, absolvovala monitor a prenatální poradnu v mnou vybrané porodnici. A i když je u nás, zaplaťpánbůh, vše v pořádku, odcházela jsem z porodnice, jak po ráně palicí..

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Dárkový poukaz do Wellnes hotelu Kolštejn***

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.