Co všechno má vliv na sexuální fantazii žen?

04.02.2015 Ženská fantazie prošla proměnou. Pokud si například otevřeně popovídáme se svou matkou nebo babičkou, divili bychom se, kam až zašla sexuální fantazie dnešních žen. Na druhou stranu často zůstává jenom u snění a mnohé z žen by své fantazie opravdu realizovat nechtělo, nebo se toho aspoň obávají.

Proč se ženy nechávají rády svazovat – a to doslova?

Patří sem i takové praktiky, jakými je svazování, při kterém se vzdáváte svobody a vydáváte se všanc svému partnerovi. O svazování sní více než polovina žen, samy by pak tuto praktiku prováděly rády - o tom sní přes čtyřicet procent žen. O tom být sexuálně dominantní sní přes čtyřicet procent žen. 

Vliv literatury na chování žen – aneb Padesát odstínů šedi

Na ženy má podle vědců velký vliv literatura, například slavný román Padesát odstínů šedi (která může hranice posunout ještě dále). Podle některých sexuologů je touha ženy po podřízenosti opačným projevem nadvlády. Žena chce být tou dobývanou, žena chce být tou, po které muž touží a šílí. Její povaha není pasivní, a ona se chce snažit, aby se zalíbila. Proč jinak by prosperovaly salony krásy, kosmetiky, kadeřnictví a jiné služby nabízející ženám šanci být co nejpřitažlivější?

Čím se tedy ženy liší od mužů?

Je toho samozřejmě velmi mnoho. Ženy například často sní o tom, že je jich nějaký muž zmocnil, a to často nevybíravým způsobem, mezi časté sny patří sexuální zneužití spící nebo dokonce opilé ženy. Na čem se takové sny zakládají? Na nějakém potlačení přání, které ovšem pochází z reálného světa. Na druhou stranu ovšem ty samé ženy nechtějí, aby se jejich tajné sny a přání naplnily v reálu. Právě to je onen moment, kterým se ženy liší od mužů, kteří by byli naopak rádi, kdyby se jejich sny a přání vyplnily.

Výmluvy mužů
Výmluvy mužů

Možná se vám už někdy stalo, že vás muž odmítl, nechtěl se s vámi milovat. A ono se to ještě stupňuje. Čím to může být?

Mužovo okouzlení ňadry
Mužovo okouzlení ňadry

I když matka příroda stvořila dívčí a ženská ňadra, aby plnila primární účel, a to je kojení, mají obrovský vliv také na muže. Milují je a říká se, že několikaminutový pohled na ženská ňadra dokáže mužům, pokud jej denně opakují, zvýšit jejich věk až o několik let. Jejich obdiv k této ženské chloubě je totiž hluboko zakořeněn v mozkové kůře.

Těhotenství ženy očima mužů
Těhotenství ženy očima mužů

Muži mají mnoho výhod a v řadě žen konkurují ženám, nebo je mohou předhonit. Těhotenství je však výsada, která je výhradně určena ženám. Ale mužů se týká, dokonce více, než by se mohlo na první pohled zdát.

Aktivní muži
Aktivní muži

Muži byli vnímání jako hlavy rodiny v tom smyslu, že ji obstarávali po materiální a finanční stránce. Ale dnes v jedenadvacátém století se role mužů a žen začínají pomalu, ale jistě měnit, protože dnešní otci stále více začínají zasahovat do výchovy v rodině a snaží se aktivně se podílet na výchově svých ratolestí. A to dobře jak pro děti, tak pro otce i pro maminky.

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.