Další videa pro vás připravujeme Článek VideoTest Zeptejte se Hodnocení

Další videa pro vás připravujeme

Jsme rádi, že vás naše odborná videa baví a sbíráte tak body, za které si poté vybíráte dárky. Další videa budou již brzy. Zatím můžete získávat body jinými způsoby: čtením odborných článků a vypracováváním krátkých testů, čtením a sledováním článků a videí v kategorii Lifestyle a vypracováváním krátkých testů, účastí v soutěžích viz Novinky.

Než budou přidána další videa, můžete získávat body jinými způsoby:

 

  • čtením odborných článků a vypracováváním krátkých testů
  • čtením a sledováním článků a videí v kategorii Lifestyle a vypracováváním krátkých testů
  • účastí v soutěžích viz Novinky

Děkujeme za pochopení a přejeme vám příjemnou zábavu 

 

Tymián podpoří zdraví na buněčné úrovni
Tymián podpoří zdraví na buněčné úrovni

Tymián je oblíbená aromatická bylinka s antimikrobiálními účinky, bohatá na antioxidanty. V tymiánu se nachází velké množství účinných látek s označením fytolátky, ke kterým se řadí především tymol, působící protizánětlivě a detoxikačně.

Hubneme i ve spánku?
Hubneme i ve spánku?

Nedaří se vám zhubnout? Pak byste se měli zaměřit nejen na to, jak se hýbete a co jíte, ale také na správný spánek. V noci můžeme svému tělu k redukci tukových zásob významně pomoci. Není třeba ani nic náročného dělat, hubnutí půjde pozvolna samo. Jak na to?

Jak se ubránit chřipce a virózám?
Jak se ubránit chřipce a virózám?

Chceme-li, aby naše imunita organismu fungovala tak jak má a zajistila nám ochranu zejména v chladných měsících roku, měli bychom zajistit především dostatek vitamínu C a vitamínu A. Vitamín C je účinný proti virům a bakteriím, zatímco „áčko“ funguje skvěle proti infekčním nemocem a hrozbám. Céčko najdeme především v mnoha druzích ovoce a zeleniny, vitamín A se pak nalézá v hojném množství kupříkladu ve vejcích, játrech nebo v rybách.