Fotoepilace- nenásilné odstranění chloupků

30.06.2015 Odstranění chloupků z jakékoliv části ženského i mužského těla může znamenat velkou bolest a často také kožní problémy a reakce. Co myslíte, existují i zcela bezbolestné metody? Tedy kromě holení, které porost jen zahustí? Vězte, že ano. Jednou z nich je fotoepilace, která se při komplexní aplikaci nazývá také fotoomlazení. Tato metoda je zcela neinvazivní a její spektrum použití je mnohem širší. Kromě odstranění vlasů a chloupků, dokáže také vyhladit pokožku, odstranit pigmentové skvrny nebo léčit akné.

Další využití

Fotoepilace pomáhá také při redukci vrásek, strií a další kožních deformací, ať už biologických, nebo spíše mechanických. Metodu ocení také kardiaci, s pomocí fotoepilace je možné rozšiřovat cévky a zlepšit tak průtok té nejdůležitější tělní tekutiny. Tato metoda pomůže i s odstraněním křečových žil.

Specializované přístroje na fotoepilaci

Při fotoepilaci využívají specialisté přístrojů, které vytváří pulsy světla a tepla. Tyto pulsy působí na vlasový kořínek a umí ho v podstatě usmrtit, aniž byste to jakkoliv pocítili. Výsledkem je pak hladká pokožka bez chlupů. S každou další kúrou budete zbaveni více chloupků, až dosáhnete trvalého odstranění. Přístroj působí na všechny části těla, dokonce i na ty nejskrytější a intimní záhyby a zákoutí, která se bez bolesti téměř nedají depilovat.

Ošetření kůže po epilaci

Po dokončení fotoepilace můžete přístroj využít znovu, právě k těm účelům, které jsme již popsali, tedy k upravení a zjemnění pokožky, k jejímu celkovému zkvalitnění. V tomto případě se využívá takzvané fotoomlazení, nebo také fotorejuvenizace. Při této metodě prochází pulzní světlo do hlubších vrstev kůže a zde podporuje zvýšenou tvorbu kolagenu, látky, kterou každý, kdo se zajímá o tajemství věčného mládí, jistě zná. Kolagen vypíná a vyhlazuje pokožku, stahuje póry, eliminuje vrásky a zvyšuje také odolnost vaší kůže.

K pěknému opálení pomůže více zdravá strava než krémy
K pěknému opálení pomůže více zdravá strava než krémy

Toužíte po krásném a zdravě vypadajícím opálení? Pak byste kromě rozumného pobytu na sluníčku a používání ochranných přípravků s vhodným faktorem měli dbát i na správnou stravu.

Údržba kůže po letních dnech
Údržba kůže po letních dnech

Léto nám pomalu končí a je ten správný čas na to, abychom vhodně ošetřili naši pleť, která dlouhým pobytem na slunci dostala velmi zabrat. Kůži určitě neprospělo sluníčko, slaná či chlórovaná voda nebo klimatizace, kterou jsme měli celé léto puštěnou, abychom zvládli pobyt v horkých kancelářích. Všechny tyto faktory natolik vysušily pokožku a porušily její ochrannou vrstvu, že nás mnohdy začíná svědit a loupe se.

Odstávají vám uši? Dnešní plastičtí chirurgové vám je snadno napraví.
Odstávají vám uši? Dnešní plastičtí chirurgové vám je snadno napraví.

Odstávající uši jsou poruchou zakřivení chrupavky ušního boltce a nejedná se rozhodně o nějakou chorobu či fyziologický problém. Ten je spíše psychický a estetický, jedinci s odstávajícíma ušima hledají pomoc jednoduše proto, že se chtějí trochu víc líbit. Zvláště pak u žen mohou být „klapaté“ uši velkým psychickým úskalím a ne vždy pomůže šikovné maskování účesem. V takovém případě mají možnost využít pomoci kvalitního plastického chirurga, který vše napraví. Dnes už se nejedná o nikterak náročný zákrok.

Botulotoxin: jed, po kterém ženy i muži touží
Botulotoxin: jed, po kterém ženy i muži touží

Jak je možné, že muži i ženy touží po klobásovém jedu botulotoxinu, který je nejjedovatější na světě a 5 kg této látky by stačilo na vyhubení celé lidské populace? Odpověď není zas tak těžká: přináší určité možnosti v estetických úpravách, může nás na chvíli učinit krásnějšími a mladšími, ale za jakou cenu?

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.