Co je Tvé zdraví?

Představujeme Vám projekt TVÉ ZDRAVÍ.

Jde o virtuální výstavu na téma zdraví a vše okolo něj: zdravý životní styl, zdravý pohyb, ale také zdravé finance nebo cestování pro zdraví.

Celá výstava je rozdělena na 6 výstavních pavilonů, kde najdete více než 100 vystavovatelů. Na první pohled Vás zaujme konferenční sál zasazený do přírody. Je až po okraj naplněný kvalitním obsahem ve formě přednášek, prezentací či videí. Rodiče jistě uvítají speciální místnosti zaměřené na produkty a služby výhradně pro děti. Nedílnou součástí akce budou soutěže, hry, slevové akce, ankety, pozvánky na doprovodné fyzické akce a mnohem víc.

Je Vaše zdraví téma, které vás zajímá? Nenechte si ujít návštěvu velkého jarního veletrhu TVÉ ZDRAVÍ. Akce se koná od 1. 10. do 31. 12. 2024.

Chcete svoji vstupenku? Sledujte tyto webové stránky nebo se zapojte mezi sledující na sociálních sítích. Více informací již brzy!

Sledujte (facebook profil tvé zdraví)

6 hal - Odborníci pro vás, finanční zdraví, cesty za zdravím, zdravá výživa, služby pro zdraví, potravinové doplňky

více než 100 vystavovatelů

soutěže, hry

odborná videa a přednášky

slevové akce

pozvánky na fyzické akce

zajímavé tipy a rady

zábava

KOMPLEXNÍ ŘEŠENÍ

PROPOJENÍ V ORIGINÁLNÍM

3D 360 PROSTŘEDÍ

Jde o originální online 3D 360° prostor, kde můžete prezentovat sebe, své služby nebo výrobky. Toto prostředí navazuje pocit, jako byste byli osobně přímo na výstavě nebo kongresu. Přitom jste kdekoliv, kde je vám dobře, s notebookem nebo tabletem v rukou.

Prostředí obsahuje interaktivní prvky, které ukrývají vaše prezentační materiály. V televizi se přehraje vaše promo video. Reklamní bannery zobrazují vaše letáky, plakáty. Tímto způsobem dokážete moderně a efektivně šířit informace ve všech možných formách jako jsou např.: tiskové zprávy, letáky, prezentace, videa či odkazy. Možnosti vizualizace jsou nekonečné a záleží jen na vaší fantazii.

Vítejte na veletrhu TVÉ ZDRAVÍ

TVÉ ZDRAVÍ je vzrušujícím krokem směrem k budoucnosti zdraví a wellness! Virtuální výstava nabízí neskutečný zážitek s 6 výstavními pavilony, desítkou vystavovatelů a konferenčním sálem v přírodě. V každé ze šesti hal naleznete tematicky odlišné expozice od sportovního vybavení přes doplňky stravy až třeba po expozici, ve které vám pomohou z dluhové pasti, tak aby vaše finanční zdraví bylo opět fit. Soutěže, slevy, interaktivní 3D prostředí a vše kolem zdraví od 1. října do 31. prosince 2024

Vstupenky

Vstupenky v hodnotě 750,- lze získat od vaši partnerů, prodejců, vystavovatelů ale také v rámci soutěží a úkolů, které se již brzy objeví zde na stránkách, a především na sociálních sítích


Co vás jako návštěvníka čeká?

Po jednoduché vstupní registraci vám bude vytvořen profil a unikátní link, se kterým můžete opakovaně navštěvovat veletrh po celou dobu trvání.

Proč bych měl přijít vícekrát?

Soutěže a slevové akce se pravidelně aktualizují, a přece si nenecháte ujít příležitost získat opravdu hodnotné ceny (let balónem, wellness víkend apod.)

Lístečky zdraví

Už během registrace získáte první lístečky zdraví (body do velkého slosovaní na závěr veletrhu o hlavní cenu).

Za návštěvu každé expozice, za vyplnění ankety, za pozvání dalšího návštěvníka na veletrh, za úspěšné dohraní některé z mnoha her a třeba i za luštění a hledání skrytých indicií… i to za to vše můžete získat lístečky zdraví.

Váš profil

Ve svém profilu naleznete po celou dobu konání veletrhu informace jako o vašem skóre ve sbírání lístečku tak přehled všech expozic, které jste navštívili. Nebude chybět ani jednoduchá navigace, která vám pomůže se orientovat v celém areálu veletrhu. Čeká vás celkem 6 hal, chill zóna, recepce, video sál, produktová místnost pro děti, produktová místnost pro domácí mazlíčky a desítky 360° místností našich partnerů a vystavovatelů.

Vstup na veletrh bude možný až 1.10.2024

Registrujte se získejte svoji vstupenku včas.

Těšíme se na vaši návštěvu

Jak to bude vypadat?


Pro vystavovatele


Ceník
Prezentace
Nabídka pro partnery