Intimní zpověď Anny: „Pracovala jsem na erotickém videochatu a stydím se za to!“

24.06.2014 Jaké je přivydělávat si vlastním tělem a pracovat v erotické branži? Je to zábava, nebo spíš zápřah na psychiku?

 

Přinášíme vám rozhovor se slečnou Annou, která má dnes před svatbou, žije spokojeně v zahraničí a má vyrovnaný život. Ovšem ne vždy tomu tak bylo. A o tyto zajímavé zkušenosti se s námi podělí.

 

 

Řekni mi něco o sobě, jaká jsi, co máš ráda, co všechno chceš o sobě prozradit?

Mám ráda život, dobré jídlo a pití, svého současného přítele, tedy dnes už snoubence. Ráda se ale odvážu. Jsem horká hlava a občas dost nervák. Miluji umění a divadlo, a když jsem ještě žila v ČR, tak jsem aktivně šermovala a tancovala orientální tance.

Jak ses vůbec dostala k práci na erotickém videochatu?

Ještě když jsem studovala, tak jsem si potřebovala něco přivydělat, ale s mými mimoškolními aktivitami to šlo dost špatně dohromady. Na internetu jsem čistě náhodou narazila na inzerát, kde nabízeli práci z domova nebo ve studiu s vysokými výdělky. A já mladá a hloupá jsem si řekla, že to zkusím. Jak jsem se již zmínila, byla jsem chudá studentka a jediné co mi vyhovovalo, byla práce z domova a podobně.

A co konkrétně tě přimělo tam pracovat?

Tenkrát jsem bydlela s bývalým přítelem v centru Brna, on byl pracující a já studentka. Bohužel rodiče mi nemohli nikdy dávat moc peněz a bývalému příteli se nelíbilo, že musí všechno platit sám.

 

 

Kolik ti v té době bylo let a jak dlouho jsi na erotickém videochatu pracovala?

Tak pokud chce člověk dělat eroticky zaměřenou práci, tak mu musí být osmnáct, takže odpověď je jasná. Bylo mi osmnáct a pracovala jsem tam chvíli, tak dva až tři měsíce.

Kdo všechno to věděl?

Věděl to jen bývalý přítel.

Jak se na tebe lidé, kteří to věděli, dívali?

Příteli to bylo celkem jedno, nebo se tak alespoň tvářil. Ostatním lidem jsem nic neříkala, protože jsem se za to docela styděla a myslela jsem si, že se na mě budou všichni dívat jako na nějakou lehkou holku.

Kolik si běžně člověk vydělá na videochatu?

Myslím, že může i dost, pokud na to má doopravdy žaludek. Ze začátku jsem na to vše byla hlavně zvědavá, potom už jsem byla ale zhnusená, podle mě je to prostě práce k*rvy, jen online.

 

 

Co bylo tedy náplní tvé práce?

Jak to jen slušně zaobalit... Na volném videochatu jde o to, nalákat co nejvíce nadržených mužů na soukromý chat, ze kterého už pak tečou penízky přímo na účet. A tam už člověk musí dělat úplně všechno, co si „klienti" řeknou, aby se tam udrželi co nejdéle, případně aby to poté byli stálí „klienti".

Jaké jsou výhody a nevýhody práce na erotickém videochatu?

Popravdě jedinou výhodou by mohlo být to, že je anonymní a studia tvrdí, že blokuji přístupy CZ a SK serverům, nicméně už se nejednou stal pravý opak. Obrovská nevýhoda a zásah do osobní intimity je ta, že všechny materiály pořízené kamerami si studio nechává (navíc to „modelky" podepisuji ve smlouvě, která bývá často v cizím jazyce). Potom se stávají takové ty společenské „nehody" typu - učitelka v mládí fotila erotické fotky. I po těch x letech, co už tuhle práci nedělám, si doopravdy nejsem jistá, že dodnes nemají mé záznamy.

Změnil se nějak tvůj pohled na sex?

No, nebudu lhát, ze začátku jsem byla lehce otřesená a znechucená, ale pak už se to nějak vstřebalo a kašlala jsem na to. Však co, žijeme jen jednou a bez experimentování by to nebylo ono. (smích)

 

 

Vzrušovala tě tahle práce, nebo to bylo víceméně pro peníze?

Pro peníze.

Šla bys do toho ještě někdy?

Asi je to lepší, než stát přímo na ulici, ale rozhodně ne.

Jak by ses zachovala, kdybys zjistila, že tuhle práci dělá třeba tvá dcera?

Přidala bych ji na kapesném a řekla, ať jde raději dělat do Mekáče.

Dá se tahle práce dělat dlouhodobě?

Jak už jsem řekla, pro někoho, kdo má silný žaludek, to asi představitelné je, ale já mám ráda své soukromí a svou intimitu. A znovu se budu opakovat, podle mě je to jen prostituce, i když „jen" online.

Jak na tu dobu, na tu práci, vzpomínáš?

Nijak valně, dodnes se za to docela stydím, doopravdy!

Chceš dodat něco na závěr? Ponaučení nebo výzvu pro ostatní?

Chci jen říct, že nijak neodsuzuji slečny a dámy, které dělají tuhle práci, případně podobnou, pouze jsem chtěla sdílet svou zkušenost a svůj názor na věc.

 

Když vás dítě přichytí při sexu
Když vás dítě přichytí při sexu

Dříve nebylo výjimkou, když se šestičlenná rodina tísnila v jedné místnosti společně se svými potomky i předky. A tak se děti stávaly svědky rodičovského sexu a ti mladší se dozvídali od starších sourozenců to, co si dnešní děti šeptají v mateřských školách. I dnes si rodiče často neuvědomí, že je v jejich intimních chvilkách může sledovat pár dětských oček.

Indicie ohledně sexuálního obtěžování vašich dětí
Indicie ohledně sexuálního obtěžování vašich dětí

I když si to nechcete připustit, sexuální obtěžování dětí se děti a bohužel už ho řada rodičů musela řešit. A nyní, když stojíme na konci školního roku a blíží se doba letních prázdnin, budeme muset dávat na své děti ještě větší pozor, abychom děti do nějaké situace, kdy by jim hrozilo sexuální obtěžování, sami neuvedli. Na co si tedy dávat pozor?

Bisexualita neexistuje
Bisexualita neexistuje

Bisexualita neboli sex pod obojí způsobem prý neexistuje, existuje jen takové chování. Jsou to lidé, kteří nejsou vyhranění ani pro heterosexualitu, ani pro homosexualitu. Nacházejí se někde mezi těmito dvěma póly. Takový typ chování může nastat v době, kdy heterosexuální chování z nějakého důvodu nastat nemůže, například ve vězení nebo v jiných hraničních podmínkách.

 La Repubblica: Vědci prokazují blahodárné účinky sexu
La Repubblica: Vědci prokazují blahodárné účinky sexu

Řím 19. února (ČTK/La Repubblica) - Uklidňuje, působí proti depresi a proti bolestem a zřejmě i příznivě ovlivňuje paměť. Je jako droga, neboť působí na stejné oblasti mozku jako kokain, kofein, nikotin a čokoláda. A na muže má uspávací vliv. Takové jsou účinky sexu na lidský mozek, zjistili vědci.

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Dárkový poukaz do Wellnes hotelu Kolštejn***

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.