Jak dobře vyfoukat vlasy

21.11.2014 Když jste u kadeřníka, tak máte vlasy krásné, poddajné a zdají se být součástí vás samotné? Pak přijdete domů a zkoušíte to samé, ale vlasy vypadají jako sláma, jsou bez lesku a vám zbyly jenom oči pro pláč? Nezoufejte a nechejte se inspirovat několika dobrými typy, jak na to.

První trik aneb jak začít

První trik spočívá v tom, že byste si nejprve měla umýt vlasy šamponem a pak kondicionérem pro to, abyste měla větší objem vlasů. Poté na vlasy naneste pěnové tužidlo, to také dodává vlasům objem a usnadní tak i foukání vlasů.

Nepodceňujte hřebeny

K tomu, abyste docílila efektu krásných, a zdravých vlasů potřebujete také používat kvalitní a vhodný hřeben. Po té, co umyjete vlas, musíte vlasy pořádně rozčesat. Volte k tomu hřebeny, které mají velké zuby, teprve potom se dejte do fénování vlasů, k tomu použijte velký kulatý kartáč, který hezky obkrouží vlas, a tak můžete dosáhnout kýženého tvaru vlasu.

Další fáze je také velmi důležitá

Postupujeme od spodních pramenů ke spodním, spodní prameny můžete zatím připevnit k hlavě jednoduchým skřipcem. Kulatý kartáč společně s natočeným pramenem vlasů přidržte chvilku u hlavy a teplotu fénu trochu zvyšte, ale rychlost naopak snižte, a to z čísla tři na jedničku, pokud to bude fén dovolovat. Jakmile budou vlasy vyfénované, přichází na řadu tupírovací hřeben. S jeho pomocí vlasy nahoře u hlavy natupírujte a pak účes ještě zlehka lakujte lakem na vlasy. Výsledek bude perfektní, a už nemusíte chodit pro krásný hladký účes ke kadeřníkovi, zvládnete to sama ze své vlastní koupelny.

A jak docílit toho, aby nám účes chvíli vydržel?

Použijte šampon, který váš účes jak zafixuje, tak uchová delší čas jeho objem. Je to jednoduchý krok, který můžete aplikovat právě v počáteční fázi tvoření účesu.

K pěknému opálení pomůže více zdravá strava než krémy
K pěknému opálení pomůže více zdravá strava než krémy

Toužíte po krásném a zdravě vypadajícím opálení? Pak byste kromě rozumného pobytu na sluníčku a používání ochranných přípravků s vhodným faktorem měli dbát i na správnou stravu.

Fotoepilace- nenásilné odstranění chloupků
Fotoepilace- nenásilné odstranění chloupků

Odstranění chloupků z jakékoliv části ženského i mužského těla může znamenat velkou bolest a často také kožní problémy a reakce. Co myslíte, existují i zcela bezbolestné metody? Tedy kromě holení, které porost jen zahustí? Vězte, že ano. Jednou z nich je fotoepilace, která se při komplexní aplikaci nazývá také fotoomlazení. Tato metoda je zcela neinvazivní a její spektrum použití je mnohem širší. Kromě odstranění vlasů a chloupků, dokáže také vyhladit pokožku, odstranit pigmentové skvrny nebo léčit akné.

Údržba kůže po letních dnech
Údržba kůže po letních dnech

Léto nám pomalu končí a je ten správný čas na to, abychom vhodně ošetřili naši pleť, která dlouhým pobytem na slunci dostala velmi zabrat. Kůži určitě neprospělo sluníčko, slaná či chlórovaná voda nebo klimatizace, kterou jsme měli celé léto puštěnou, abychom zvládli pobyt v horkých kancelářích. Všechny tyto faktory natolik vysušily pokožku a porušily její ochrannou vrstvu, že nás mnohdy začíná svědit a loupe se.

Odstávají vám uši? Dnešní plastičtí chirurgové vám je snadno napraví.
Odstávají vám uši? Dnešní plastičtí chirurgové vám je snadno napraví.

Odstávající uši jsou poruchou zakřivení chrupavky ušního boltce a nejedná se rozhodně o nějakou chorobu či fyziologický problém. Ten je spíše psychický a estetický, jedinci s odstávajícíma ušima hledají pomoc jednoduše proto, že se chtějí trochu víc líbit. Zvláště pak u žen mohou být „klapaté“ uši velkým psychickým úskalím a ne vždy pomůže šikovné maskování účesem. V takovém případě mají možnost využít pomoci kvalitního plastického chirurga, který vše napraví. Dnes už se nejedná o nikterak náročný zákrok.

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Dárkový poukaz do Wellnes hotelu Kolštejn***

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.