Mužovo okouzlení ňadry

05.09.2015 I když matka příroda stvořila dívčí a ženská ňadra, aby plnila primární účel, a to je kojení, mají obrovský vliv také na muže. Milují je a říká se, že několikaminutový pohled na ženská ňadra dokáže mužům, pokud jej denně opakují, zvýšit jejich věk až o několik let. Jejich obdiv k této ženské chloubě je totiž hluboko zakořeněn v mozkové kůře.

Ňadry jsou okouzleni všichni mužové

 

Už v době pravěké, starověké byli muži omámeni prsy. V Písni písní se přirovnávají ke dvěma kolouškům, ke dvojčátkům gazelím. Také francouzský středověký básník Froncois Villon píše o prsíčkách coby dvou kuřátkách. Jejich poetika se objevuje v řadě proslulých děl napříč kulturami i generacemi a staletími.

Nejenom básníci, ale také výtvarníci a sochaři se vyřádili, když si například uvědomíme, jak vypadá Věstonická Venuše, je jasné, co považovali tehdejší umělci za nejdůležitější - velká prsa a úrodné boky, jaksi se jedná o základní atributy ženství a to trvá snad již od nepaměti. Ňadra tak přitahují zrak i touhu mužů všeho věku. Podle evoluce využila starší neuronální okruh původně určený k posílení vazby mezi matkou a jejím potomkem v průběhu kojení právě proto, aby byl posílen vzájemný vztah muže a ženy.

Stimulování bradavek a vliv oxytocinu hraje v prospěch dítěte i muže

V době, kdy žena kojí, se uvolňuje oxytocin, který má za následek uvolnění hormonů vyvolávajících blažený pocit, a tím je posílena láska matky ke svému miminku. Tento neuronální okruh také funguje pro muže. Když se stimulují bradavky, tak se ženě zvyšuje sexuální apetit a stimuluje se tak klitoris i vaginální sliznice. Muži reagují na ženský prs jako kojenci a tím, že je hladí, stimulují ženskou touhu. Příroda tak chytře zařídila funkci bradavek, které tak poslouží všem zúčastněným stranám - dítěti, muži a také ženě samotné.

 

Výmluvy mužů
Výmluvy mužů

Možná se vám už někdy stalo, že vás muž odmítl, nechtěl se s vámi milovat. A ono se to ještě stupňuje. Čím to může být?

Těhotenství ženy očima mužů
Těhotenství ženy očima mužů

Muži mají mnoho výhod a v řadě žen konkurují ženám, nebo je mohou předhonit. Těhotenství je však výsada, která je výhradně určena ženám. Ale mužů se týká, dokonce více, než by se mohlo na první pohled zdát.

Aktivní muži
Aktivní muži

Muži byli vnímání jako hlavy rodiny v tom smyslu, že ji obstarávali po materiální a finanční stránce. Ale dnes v jedenadvacátém století se role mužů a žen začínají pomalu, ale jistě měnit, protože dnešní otci stále více začínají zasahovat do výchovy v rodině a snaží se aktivně se podílet na výchově svých ratolestí. A to dobře jak pro děti, tak pro otce i pro maminky.

Když vás dítě přichytí při sexu
Když vás dítě přichytí při sexu

Dříve nebylo výjimkou, když se šestičlenná rodina tísnila v jedné místnosti společně se svými potomky i předky. A tak se děti stávaly svědky rodičovského sexu a ti mladší se dozvídali od starších sourozenců to, co si dnešní děti šeptají v mateřských školách. I dnes si rodiče často neuvědomí, že je v jejich intimních chvilkách může sledovat pár dětských oček.

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Dárkový poukaz do Wellnes hotelu Kolštejn***

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.