Těhotenství ženy očima mužů

14.08.2015 Muži mají mnoho výhod a v řadě žen konkurují ženám, nebo je mohou předhonit. Těhotenství je však výsada, která je výhradně určena ženám. Ale mužů se týká, dokonce více, než by se mohlo na první pohled zdát.

Jak vnímají muži počáteční stadium ženina těhotenství

 

Mužové ovšem zpočátku ženino těhotenství nevnímají. Není pravdou, že jsou šokováni a ihned se dokáží vtělit do těla ženy, která trpí ranními nevolnostmi a necítí její vnitřní proměny. V řadě případů se vlastně nic nezměnilo. Naopak odpadl problém s antikoncepcí. Muž si začíná vnímat ženino těhotenství s přibývajícím počtem omezení, které s sebou těhotenství neoddiskutovatelně přináší.

 

Postupně přicházejí omezení společných aktivit i vztahu

 

Začíná to postupně. Muž si ze společně strávených chvil může vyškrtnout například cyklistiku, běh, bojové sporty a všechny fyzicky příliš náročné pohybové aktivity. Ani sauna není pro těhotné ženy žádoucí. A co tedy zbývá? Chůze, plavání, cvičení na míči nebo těhotenská jóga. Dále se muž musí připravit na to, že žena návalem mnoha hormonů bude měnit svou povahu. Když se bude dívat na filmy, bude ji všechno dojímat a ona bude pořád plakat. Nebo na muže bez předešlého upozornění vyštěkne a začne se s ním hádat vlastně o nic

 

Hormony a jejich vliv na vztah

 

Za to všechno mohou hormony a říká se, že těhotné ženě by se měla roztrhnout občanka. Zkuste jí to říct. A náladovost se projevuje ve všech sférách vztahu, týká se to také sexuálního apetitu. Mohlo by se zdát, že by si pár mohl beztrestně užívat radovánek společného sexuálního života, ale ouha. Žena se nemusí cítit dobře, protože celý den zvrací a zdá se jí, že její milý nemá žádné pochopení pro to, co ona prožívá. Proč by se tedy s někým takovým měla oddávat sexuálním radovánkám?

 

Výmluvy mužů
Výmluvy mužů

Možná se vám už někdy stalo, že vás muž odmítl, nechtěl se s vámi milovat. A ono se to ještě stupňuje. Čím to může být?

Mužovo okouzlení ňadry
Mužovo okouzlení ňadry

I když matka příroda stvořila dívčí a ženská ňadra, aby plnila primární účel, a to je kojení, mají obrovský vliv také na muže. Milují je a říká se, že několikaminutový pohled na ženská ňadra dokáže mužům, pokud jej denně opakují, zvýšit jejich věk až o několik let. Jejich obdiv k této ženské chloubě je totiž hluboko zakořeněn v mozkové kůře.

Aktivní muži
Aktivní muži

Muži byli vnímání jako hlavy rodiny v tom smyslu, že ji obstarávali po materiální a finanční stránce. Ale dnes v jedenadvacátém století se role mužů a žen začínají pomalu, ale jistě měnit, protože dnešní otci stále více začínají zasahovat do výchovy v rodině a snaží se aktivně se podílet na výchově svých ratolestí. A to dobře jak pro děti, tak pro otce i pro maminky.

Dejte hormony do latě
Dejte hormony do latě

Určitě to znáte. Cítíte svůj pot, padají vám po hrstech vlasy a trpíte nadváhou nebo nepravidelnou či silnou menstruací?

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Konopné mazání

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.