VIDEO: Pudr

28.07.2014 Vážené čtenářky, máme pro vás připravený menší seriál o správném líčení. V několika videích, která budeme postupně zveřejňovat, vám přineseme triky a inspiraci ke každodennímu líčení.

 

Pudr slouží k zafixování make-upu a také matní pleť. Nanáší se štětcem s přírodním vlasem, anebo pomocí houbičky.
Na pleť se nanáší po  make-upu a korektorech ale můžete ho použít až po tvářence a zafixovat i barvu na líčkách.

 

Z čeho se pudr skládá?

 

Pro zajímavost, pudr je vlastně prášek, který obsahuje mastek, kaolín, křídu a nakonec barevné pigmenty a pojiva. Lisuje se, aby držel pevný tvar a dal se tak bez problému uzavřít a nosit běžně po ruce. Zároveň se občas tvaruje do perleťových kuliček, které se pak používají na stínování obličeje.

Barva pudru se drží ve škále od hnědé přes béžovou do světle růžové, jelikož odborníci zastávají názor, že zrovna tyto barvy nejlépe odpovídají přirozené barvě lidské kůže.
Pořídit si ho můžete nejčastěji v práškové konzistenci ale k dostání je i kupříkladu tekutý pudr, který rovnou zastává i funkci tvářenky.

Ve videu vám naše kosmetička ukáže, jak se má pudr správně nanášet na obličej.

 

Zdraví a krása v šálku kávy?
Zdraví a krása v šálku kávy?

Jste klasický pijan kávy? Nedokážete si představit, že byste se ráno probudili a nedali si svůj oblíbený šálek kávy, který vám nakopne do dalšího těžkého dne? A je pití kávy zdravé, nebo spíš tělu uškodíte, pokud svůj pravidelný denní rituál opakujete den co den s železnou pravidelností?

VIDEO: MÓDA A STYL - JAK NA TO? část II.
VIDEO: MÓDA A STYL - JAK NA TO? část II.

Přinášíme vám krátkou videoukázku z akce, na které vizážistka Renata Mejzrová radila zájemkyním, jak na správné líčení a módu celkově. Podívejte se na další úžasnou proměnu!

VIDEO: Móda a styl - jak na to?
VIDEO: Móda a styl - jak na to?

Přinášíme vám krátkou videoukázku z akce, na které vizážistka Renata Mejzrová radila zájemkyním, jak na správné líčení a módu celkově. Jak se vám líbí výsledek u této štíhlé, plavovlasé modelky?

Podzimní móda se ponese v duchu barev!
Podzimní móda se ponese v duchu barev!

Končí krásné teplé letní dny a za nedlouho přivítáme barevný podzim. Nejen příroda se vybarví a zahýří různými barvami. Také vaše šatníky dostanou barevnou paletu nápadů a prozáří váš styl a look. Nechejte se inspirovat několika barevnými kreacemi a popusťte uzdu svému módnímu já.

Komentáře

Komentář může přidat jen zaregistrovaný uživatel

Zpravodajství

AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU
AFP: Nemoci a zranění pronásledují migranty na dlouhé cestě do EU

Atény 6. října (ČTK/AFP) - Jako dobrovolníci jsou lékaři a ošetřovatelé z humanitární skupiny Lékaři světa (MdM) zvyklí léčit zranění a nemoci v zónách konfliktů či katastrof.

Blog

Soutěže

Konopné mazání

Psychotesty

Jste beznadějný romantik?
Jste beznadějný romantik?

Jste plni sentimentu jen při pomyšlení na večeři při svíčkách s milovanou osobou? Nebo jste pragmatičtější milenec? Zkuste náš online test.

Reklama

Novinky

Rozdáváme slevové poukazy!
Rozdáváme slevové poukazy!

Nasbírejte na svůj účet 135 bodů, za které si poté můžete koupit slevový poukaz do lékáren v hodnotě 100 Kč.